Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí projektů

referenční číslo: 12607 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Máte zkušenosti s vedením projektů, máte praxi v oblasti automotive nebo strojírenství a hovoříte anglicky nebo německy? Pokud hledáte zodpovědné a smysluplné pracovní uplatnění, pošlete nám svůj životopis.

Mezinárodní společnost v Praze hledá kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTŮ (45-55.000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení projektů v automotive
  • Pravidelná komunikace s klientem
  • Tvorba zákaznické strategie a nabídek
  • Interní řízení projektů v rámci společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Pokročilou úroveň AJ nebo AJ
  • Zkušenosti s projektovým vedením
  • Praxi v automotive nebo strojírenství
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost vést projekty v automotive
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha