Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojní konstruktér, okres přerov

referenční číslo: 8130 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste strojní konstruktér, který se na komunikativní úrovni dokáže domluvit v německém nebo anglickém jazyce? Hledáte perspektivní práci v rámci mezinárodní firmy v regionu Přerovska?

V tom případě nám zašlete Váš strukturovaný životopis a staňte se novým konstruktérem ve významné mezinárodní firmě.

Náplň práce

  • Práce v konstrukčním softwaru na přidělených projektech (AutoCAD, Inventor, Solidworks)
  • Týmová spolupráce nad řešeními konstrukčních problémů či inovací a vývoje
  • Komunikace v jazyce českém, ale i cizím (AJ,NJ) ohledně progresu v projektech v rámci firmy
  • Informování o stavu zakázek klientům a zpracování jejich požadavků
  • Zpracování technické dokumentace dle interních norem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oblasti strojírenství (možnost i pro absolventy!)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost práce v konstrukčních programech NX, AutoCAD, Solidworks, Catia aj.
  • Ochotu učit se a rozvíjet se v oboru, samostatnost
  • Zaměstnaneckou stabilitu a loajálnost

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost kariérního vývoje v rámci mezinárodní firmy
  • Příležitost pracovního uplatnění pro absolventy
  • Příspěvky na stravu, sportovní aktivity a další
  • Systém firemního vzdělávání v oblasti jazyků a oborové kvalifikace
  • Místo pracoviště: Okres Přerov

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha