Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ROYAL VISION s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11403700726 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Telemarketing - Brno

ROYAL VISION s.r.o. je firma která patří do Investiční skupiny DRFG. Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Preferujeme investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. Za investičně zajímavé považujeme také výrobu a start-upy.

Náplň práce:
" Administrativní činnost spojená s převážně s telefonickou a e-mailovou komunikací
" Vedení jednotlivých obchodních případů od nabídky až po realizaci
" Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace

Požadujeme:
" Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
" Komunikační a vyjednávací dovednosti
" Práce na PC na uživatelské úrovni
" Znalost Microsoft Office
" Samostatnost, aktivita, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
" Zázemí stabilní společnosti
" Prostor pro seberealizaci
" Motivující mzdové ohodnocení
" Možnost profesního růstu a rozvoje
" Místo pracoviště: Brno

Mzdové ohodnocení:
" Fixní výplata 15.000,- Kč + bonusy

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 3 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.

Kontakt:

člen skupiny DRFG
Hlinky 155/86, 603 00 Brno
mobil: +420 733 150 742
email: kucerova@royalvision.cz
www.royalvision.cz
www.drfg.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha