Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LEMAC marketing, s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11580560729 | aktuálnost: 12. 11. 2016

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE - VYHRAZENO PRO OZP
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, plný nebo zkrácený pracovní úvazek
- Náplň práce: skladová evidence, vystavování dokladů, běžná administrativa
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, znalost skladové evidence, znalost práce na PC, základní znalost účetnictví, znalost práce v programu money výhodou, praxe v oboru, šikovnost, spolehlivost
- Nabízíme: mzda 14000,- Kč při plném úvazku, mzda 7000,- Kč při zkráceném úvazku
- V případě zájmu volejte na tel.: 495 265 300, 608 433 521 (p. Doubrava) nebo zasílejte životopisy na e-mail: info@lemac.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 7 000 - 14 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

LEMAC marketing, s.r.o., Tomáš Doubrava, info@lemac.cz, +420 495 265 300,608 433 520