Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce

referenční číslo: 3B115D2D | aktuálnost: 02.05.2017

LUX Aqua Czech s.r.o.

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého obchodního týmu.

Náplň práce

- kontaktování a získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
- spolupráce na marketingových aktivitách
- reportování a konzultace obchodních případů s nadřízeným
- vytváření obchodních nabídek a vyjednávání se zákazníky

Požadujeme

aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
práce s počítačem, MS Excel, Word, Powerpoint a Outlook
praxe z B2B výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - výplata ti na účet dorazí vždy včas
- kolektiv lidí, kteří táhnou za jeden provaz
- zaškolení, pravidelné konzultace a podporu nadřízeného
- motivující finanční ohodnocení – za každý ziskový obchod dostaneš odpovídající odměnu
- služební vůz i k soukromému využití
- služební notebook, telefon

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, obchodně technický zástupce, obchodní referent, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita