Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SYNER, s.r.o.

Montéři a opraváři elektrických vedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11545750727 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Náplň práce:
- odpovědnost za celkový stav elektrických zařízení provozů (staveb) dle platných předpisů a ČSN
- důsledné dodržování pracovních postupů a bezpečnostních předpisů
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání
- znalost vyhlášky 50/78 Sb.
- práci na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- praxi v oboru
Nabízíme:
- nástupní plat od 23000,-- Kč měsíčně dle délky praxe
- motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce
- perspektivní práci v silné firmě
- firemní výhody
Nástup možný ihned.
V případě zájmu o uvedenou pozici nás kontaktujte na e-mail: dobosova@syner.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SYNER, s.r.o., Marie Dobošová, vedoucí personálního a mzdového odd, dobosova@syner.cz, +420 488 124 134