Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Inženýr reklamací #7445074 (středočeský kraj, CZK)

referenční číslo: 7445074 | aktuálnost: 6. 8. 2016

People Consulting, s.r.o.

hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu, zkušené osobnosti na pozici

INŽENÝR REKLAMACÍ

Náplň práce:

- návštěva výrobních závodů zákazníků a servisů

- vedení analýz a jejich řádných provedení

- vypracování reportů z analýz

- návrh přiměřených opatření

- monitoring reklamací

- příprava informací pro jednání

- koordinace aktivit spojených s reklamacemi ze servisu

Náš klient požaduje:

- SŠ/VŠ vzdělání

- odpovídající zkušenost v oblasti kvality

- aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou

- velmi dobrá znalost MS Office, především Excel

- analytické myšlení

- preciznost, systematický přístup

- odolnost vůči stresu

- samostatnost, komunikativnost a motivační schopnosti

Náš klient nabízí:

- zázemí silné nadnárodní společnosti

- motivující finanční ohodnocení

- měsíční variabilní bonus v závislosti na výsledcích společnosti

- firemní benefity (flexipass, očkování, penzijní připojištění a další)

- stravenky

- 4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna

- kariérní růst

Nástup ihned nebo dle dohody.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.