Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VALIANT - TMS Czech s.r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9612270776 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, flexibilita, praxe v oblasti automobilového průmyslu, výborná znalost angličtiny a němčiny, další jazyky velkou výhodou, ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost.

Náplň práce: administrativní podpora stavby technologických linek, komunikace se zákazníky, koordinace personálu a techniky, kontrola BOZP, archivace dokumentace.

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis POUZE na výše uvedený email. Neozveme-li se Vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VALIANT - TMS Czech s.r.o., Ing. Vladěna Krátká, asistentka finančního a administrativního ředitele, vladena.kratka@tms-cz.com