Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SABANERO s.r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8498370791 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu na pozici programátor/ka.

Náplň práce:
- programování webů a e-shopů ve vlastním redakčním systému
- SEO (analýza, strukturalizace kódu, doplnění o chybějící části)

Požadujeme:
- výbornou znalost HTML, CSS, PHP
- pokročilou úroveň znalosti MySQL, Java, jQuery
- vlastní kreativitu a samostatnost
- důraz na kvalitu a přesnost
- časovou flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
- práce na HPP
- zajímavé finanční podmínky s bonusy (nástupní plat 25 000,-)
- možnost kariérního růstu
- kancelář v centru Ostravy

Proč zrovna SABANERO?
-jsme firma s příjemným kolektivem, která táhne za jeden provaz,
- zaručujeme maximální podporu vaší práce,

Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že by jste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašlete nám své CV na office@sabanero.cz!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SABANERO s.r.o., Ing. Lenka Pšenicová, Administrativa, office@sabanero.cz, +420 777 457 907