Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř junior Plzeň, Karlovy Vary

referenční číslo: 3ADB99B9 | aktuálnost: 04.09.2017

REALITY 11 A-REALITY

Moderní, rychle se rozrůstající společnost s tradicí.
Jedná se rize o českou společnost.
Budování sítě realitních makléřů ve společnosti

Náplň práce

spolupráce na ŽL
sjednávání a účast na obch.schůzkách s klienty
sjednávání obchodu s realitami
administrativní dořešení obchodních případů
vše pod vedením zkušeného makléře

Požadujeme

dobré obchodní dovednosti
reprezentativní vystupování a příjemný vzhled
zodpovědnost, schopnost týmové práce
znalost anglického či dalšího světového jazyka velkou výhodou
dobrá uživatelská znalost PC

Nabízíme

Podporu osobního mentora po celou dobu spolupráce
Systém školení a osobních tréninků (certifikace)
tů a systém pro správu zakázek
Řadu firemních benefitů (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)
Více času na rodinu a Vaše koníčky

Mzda: 25 000 Kč

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy