Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní a materiálně-technická podpora, Praha, DPČ

referenční číslo: 3A9D96CD | aktuálnost: 06.02.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR ČR), státní příspěvková organizace se sídlem v Praze, zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované Evropskou unií, nositel certifikátu ISO 9001:2009 (http:www.crr.cz) hledá pracovníka na DPČ pro hlavní kancelář v Praze na pozici administrativní a materiálně-technická podpora při pořádání seminářů, porad a jednání.

Pracovní náplň:
- administrativní a materiálně-technická podpora Sekce administrace programů
- fyzická výpomoc při přípravě a pořádání školení, zasedání a porad
- asistentská činnost, příprava a zajišťování občerstvení

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání, vhodné však také jako brigáda při studiu VŠ
- pečlivost, samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilitu
- trestní bezúhonnost

Výhodou:
- zkušenost s prací asistenta/ky, sekretářky, organizátora/ky akcí, zasedání či školení

Nabízíme:
- možnost nástupu ihned
- flexibilní pracovní dobu
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v prestižní státní agentuře pro programy EU, získání praxe při studiu
- práci v mladém kolektivu

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení udělujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte do 6. 2. 2017 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty