Typ nabídky

Minimální mzda

Operátorka/kontrolorka výroby

referenční číslo: 3A8AFDF0 | aktuálnost: 07.09.2016

PowerJob s.r.o.

Jste pečlivá a hledáte uplatnění? Nabízíme vám stabilní zaměstnání nebo pro studentky brigádu při dálkovém studiu v automobilovém průmyslu.

Náplň práce

-odebírání, kontrola a ukládání malých výlisků z ruční i automatizované výroby.
-automatické měření a provádění zápisů naměřených hodnot
-kontrola kvality výrobků

Požadujeme

- ochota pracovat na směny
- pečlivost a dobrý zrak

Nabízíme

- zajišťujeme a hradíme zaškolení
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou
- pracovní oděv a obuv při nástupu
- zálohy z výplaty
- příplatky za směny až 25,-kč/hod
- prémie za plnění cílů
- pojištění odpovědnosti

- hradíme svozy pro místní uchazeče
Ústí/Orl.- Dlouhá Třebová - Česká Třebová - Lanškroun

Místo pracoviště: Lanškroun

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, kontrolor ve strojírenství, pomocný dělník, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty