Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

O L P R A N spol. s r. o.

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10896220782 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Požadujeme:
- min. střední odborné vzdělání technického, ekonomického směru
- znalost procesů a postupů nákupního oddělení ve výrobní firmě
- znalost skladovacích procesů
- schopnost dodržování skladové evidence
- znalost MS Office na pokročilé úrovni (Excel)
- řídící a organizační schopnosti
- zodpovědnost a rozhodnost
- ochotu se dále vzdělávat
- časová flexibilita
- analytické a technické myšlení
- přesnost, preciznost
- AJ minimálně úroveň B2 - C1,znalost dalšího jazyku výhodou
- IS Helios a praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
- mzda od 20.000,- Kč s přihlédnutím k prokazatelné praxi a výsledkům -motivační složky
- příjemný pracovní kolektiv
- PP na dobu neurčitou
- pružná pracovní doba
- možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti.

Popis pozice:
- řídí a koordinuje projekty společnosti v oblasti nákupu tuzemského i zahraničního
- jedná s dodavateli
- nastavuje smluvní vztahy
- koordinace výroby
- aktivně spolupracuje s obchodním ředitelem, finanční ředitelkou, jednatelem společnosti, vedoucí logistiky
- vede a motivuje podřízené pracovníky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

O L P R A N spol. s r. o., Michaela Zapletalová, personalni@olpran.cz, +420 585 111 543