Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Asistentka technického oddělení

referenční číslo: 3A593F7E | aktuálnost: 12. 1. 2017

Stavební společnost přijme do svého týmu asistentku na hlavní pracovní poměr. Zkušenost v oboru stavebnictví výhodou, nikoli podmínkou.

Náplň práce
• příprava, zpracování a kompletování nabídek pro veřejné zakázky
• orientace na trhu veřejných zakázek a vyhledávání příležitostí
• vyřizování administrativních úkonů
• asistence při přípravě školení a seminářů
• aktualizace interních databází
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• v rámci zastupitelnosti evidence firemní korespondence
• kopírování, tisk, vyřizování emailů, telefonátů
• pochůzky

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání s maturitou,
• min. 2 rok praxe na pozici asistentky / administrativní pracovnice
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• vysoká odolnost vůči stresu
• spolehlivost, zodpovědnost, loajalita, samostatnost, pečlivost a preciznost
• časová flexibilita
• nutná výborná znalost práce na PC – MS Office
• řidičský průkaz B – aktivní řidič (pracovní cesty v rámci Prahy)

Nabízíme:
• různorodou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
• příjemné pracovní prostředí v Praze 9
• služební telefon
• zaměstnanecké benefity
• Plat 18 – 22 tis. Kč hrubého

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha