Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojní mechanik

referenční číslo: 7031 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci?
Máte praxi v oboru mechanika?
Chcete pracovat v zázemí prosperující firmy?

Pokud ANO, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes

Úspěšná mezinárodní firma hledá do svého týmu kolegu na pozici:

STROJNÍ MECHANIK

Náplň práce

  • Plánování a provedení jednotlivých oprav na výrobních strojích
  • Opravy akutních problémů vzniklých při výrobě
  • Zjišťování technických nedostatků
  • Seřizování jednotlivých částí strojů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru mechanik strojních zařízení
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Perspektivní práci ve stabilní společnosti
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Motivující mzdu
  • Benefitní systém (stravenky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování,…..)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha