Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník kontroly kvality

referenční číslo: 12443 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Láká Vás oblast kontroly kvality ve výrobě? Chcete získat zajímavou praxi? Máte chuť vyzkoušet něco nového?

Máte-li chemické nebo strojírenské vzdělání, na nic nečekejte a hned nám napište, protože hledáme právě Vás na pozici:

PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY (OD 20.000,-Kč)

Náplň práce

  • kontrola výrobních procesů
  • vstupní, mezioperační a výstupní kontrola produktů
  • zpracování výsledků testů, reporting
  • práce v 3směnném provozu

Požadujeme:

  • chemické nebo technické vzdělání
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • komunikativnost a flexibilitu
  • vhodné i pro studenty VŠ (krátkodobá práce)

Nabízíme:

  • práci na dobu určitou (3-6 měsíců)
  • zajímavé finanční ohodnocení + odměny
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • místo výkonu práce: Mělnicko

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha