Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o.

Inženýři elektronici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11702320755 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Co vás čeká:
- zavádění a stabilizace nových procesů, opatření pro zefektivnění výroby
- navrhování a ověřování výrobního procesu dílu / prototypu
- zpracování dokumentaci v rámci firemních ISO procedur
- mechanické nastavení strojů, včetně programovaní
- definování a vytváření specifikace a výkresů na technol. zařízení, nástroje, kontrolní přípravky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- VŠ/SŠ vzdělání strojní
- komunikativní a aktivní přístup k řešení problémů
- výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint)
- aktivní znalost AJ
- znalost FMEA, SPC, standardů automobilového průmyslu
- schopnost vytváření výkresové dokumentace / znalost programu SolidWorks výhodou /
- vysoké pracovní nasazení, otevřenost změnám, kreativitu,
- schopnost týmové spolupráce,
- chuť a schopnost se dále rozvíjet

Co vám můžeme nabídnout:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti
- podporu a zaučení dle požadavků
- zajímavou a různorodou práci
- prostředí nadnárodní společnosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail zuzana.peleskova@dnascz.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o., Zuzana Pelešková, junior personální ředitelka, personalni@dnascz.com, +420 488 100 125,734 617 712