Typ nabídky

Minimální mzda

Poptávkový specialista

referenční číslo: 39F1DB35 | aktuálnost: 02.09.2017

Home4people.cz/Areality

Obsazujeme novou pracovní pozici - POPTÁVKOVÝ SPECIALISTA.
Proč by Vás měla tato pozice zaujmout? Hlavní výhoda je v tom, že nemusíte shánět kontakty na klienty, oproti realitnímu makléři. Vhodné i pro absolventy SŠ a VŠ.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nemovitostí
  • provádění prohlídek s klienty
  • proklienský servis, analýza trhu
  • pomoc s profinancováním zakázek
  • kompletní péče o zákazníka
  • cestování i administrativa
  • PC - marketing - emailing
  • pracovat v propracovaný systém monitoringu, párování nabídky a poptávky v celé naší síti ZDARMA

Požadujeme

  • reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
  • orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
  • motivace
  • praxe v realitách výhodou
  • podnikatelskou houževnatost a potřebu být nejlepší
  • pracovitost, důslednost, samostatnost, ambice a odhodlání
  • obchodního ducha; Iniciativní a aktivní přístup

Nabízíme

  • Největší ohodnocení v regionu,
  • možnost vlastního pracovního týmu
  • práce ve skvělém kolektivu,
  • benefity, firemní auto, výhodný tel. tarif, zajištění profesní certifikace, bezplatné školení, odměny za vedení nováčků.

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč

Místo pracoviště: Chlumova 5460/7, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty