Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - strojař

referenční číslo: 6312 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Baví vás vymýšlet nová konstrukční řešení? Jste šikovný technik a nebojíte se zajít i do výroby?
Hledáte pozici, kde se budete moci realizovat?

Pokud ANO, pak vězte, že jste pro nás ideální kandidát
Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Úspěšná společnost zabývající strojírenskou výrobou hledá šikovného kandidáta/ku na pozici

KONSTRUKTÉR - STROJAŘ (38 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Podílení se na vývoji nových výrobků
  • Práce v CAD programu
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalost CAD programu (Creo, Solid Works, Inventor apod.)
  • Praxi na obdobné pozici - podínkou
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni
  • Technické myšlení, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci na zajímavých projektech
  • Odborná školení, možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Kroměříž

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha