Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Famatel - CZ s.r.o.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10687480759 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Nástup ihned. Kontakt POUZE na email: stiller@famatel.cz. Vhodné i pro absolventa elektro bez praxe-zaučíme. Hledáme nového člena týmu na pozici pracovníka výroby rozváděčů - jedná se o malé plastové rozváděče nízkého napětí. Hlavní činnosti: sestavování, osazování, kompletace, měření a příprava komponentů. Po zapracování možné další činnosti: příprava průvodní dokumentace, práce na CNC strojích, kreslení v AutoCAD. Požadujeme: vzdělání elektrotechnického směru - SŠ nebo minimálně vyučen, základní uživatelskou znalost PC, vysoké pracovní nasazení, firemní cítění a loajalita ke kolektivu, ochotu spolupracovat, učit se novým věcem, ochotu pracovat přesčas v případě potřeby. Nabízíme: práci v čistém a teplém prostředí, zázemí stabilní a zavedené společnosti, výborný kolektiv, odpovídající platové ohodnocení a firemní benefity (obědy zdarma, roční odměny dle výkonu), možnost profesního růstu a postupu na vyšší pozici s vyšší mzdou, obědy ve výši 70,- nebo stravenky hrazeny zaměstnavatelem, roční odměny dle výkonu. Pracoviště: Olomoucká 107, Prostějov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 20 250 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail