Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer junior - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 39BB3ED0 | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, významného výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledáme pro posílení týmu vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer junior - vhodné pro absolventy.

Náplň práce:
- přímá podpora projektového manažera
- spoluúčast při realizaci projektů
- zodpovědnost za přípravu podkladů a zpracování dat
- tvorba analýz, hodnocení dat a pravidelné reporty
- kalkulace projektů
- zpracování technických podkladů pro projekty

Požadujeme:
- samostatnou osobu s nadstandardní úrovní analytického myšlení
- VŠ technického směru podmínkou (vhodné pro absolventy)
- tah na bránu, flexibilitu, zodpovědnost
- znalost EXCELu na vysoké úrovni
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:
- platové ohodnocení odpovídající dané pozici
- stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu s kolejovými vozidly
- možnost profesního a osobnostního růstu
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, FLEXI PASS
- jazykové a firemní vzdělávání
- místo výkonu práce: Plzeň

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy