Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ICOS Český Krumlov, o.p.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10748020787 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Sociální pracovník/ice - zástupce vedoucí služby Osobní asistence - vzdělání vyšší odborné. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Mzda 17.000,-- - 18.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: vzdělání min. VOŠ nebo VŠ orientované na sociální oblast - nutnost splnění požadavků na vzdělání sociálního pracovníka podle zákona č. 108/2006 Sb., o soc. službách, zkušenosti - praxe v sociální oblasti výhodou, zkušenosti s řízením pracovního týmu výhodou, znalost zákona o sociálních službách 108/2006, ve znění pozdějších předpisů, znalost standardů kvality sociálních služeb, velmi dobrá orientace v sociální oblasti, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, ochota pracovat v týmu, samostatnost a flexibilita, pečlivost, důslednost, schopnost řídit, ochota nést odpovědnost a průběžně se vzdělávat, dobrá znalost práce na PC (word, excel, outlook, internet), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B - aktivní řidič, výhodou je základní orientace v neziskovém sektoru. Nabízíme: kreativní zaměstnání v mladém týmu na HPP, odpovídající finanční ohodnocení, plný pracovní úvazek, pružnou pracovní dobu, možnost odborného růstu, vzdělávání, možnost seberealizace, odpovídající zázemí, příjemné pracovní prostředí. Dotazy týkající se náplně práce směřujte na vedoucí služby osobní asistence Mgr. Petru Dvořákovou - 773 58 77 58, dvorakova@latran.cz. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: Urbinská 184, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1, nejlépe však e-mailem na adresu: icos@krumlov.cz. Ověřeno 12.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 17 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail