Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RETIGO s.r.o.

Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11168130794 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Pro vývoj a výrobu velokapacitních gastronomických zařízení přijmeme do týmu VÝVOJOVÉHO KONSTRUKTÉRA/KU - VÝPOČTÁŘE/KU (CFD Engineer)
Popis práce: provádění aerodynamické a tepelné FEM simulace, příprava a modifikace výpočtových modelů pro CFD analýzu, komparace výsledků vypočtených dat s výsledky fyzických testů,
návrhy a optimalizace konstrukce součástí, sestav a modulů

Požadujeme: VŠ vzděláni technického směru (strojní, aerodynamika, termodynamika), zkušenosti v oblasti konstrukce a CFD výpočtů
znalost speciálních výpočtových a konstrukčních programů podmínkou (SOLIDWORKS Flow Simulation, Pro/E, Creo výhodou), aktivní znalost AJ (popř. NJ) podmínkou, konstrukční a analytické myšlení, samostatnost a zodpovědnost.
Nabízíme perspektivní zaměstnání v české firmě orientované na zahraniční trhy. Odborný růst a podporu. Pružnou pracovní dobu, nadprůměrné platové ohodnocení, firemní benefity, moderní pracovní prostředí.
Místo výkonu práce v Rožnově pod Radhoštěm.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail