Typ nabídky

Minimální mzda

Manager projektů - pozemní stavby - velké komplexy

referenční číslo: S003/130916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou stavební společnost, která má za sebou stavební realizace v ČR a v zahraničí, a orientuje se na větší stavební komplexy pro admninistrativu, bydlení nebo průmysl, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
MANAGER PROJEKTŮ - pozemní stavby - velké komplexy
Vaším úkolem bude řídit realizační fázi výstavby z pozice projektového manažera.
Budete zodpovědný za:
- kontrolu plnění časového harmonogramu
- dohled na dodržení finančního rozpočtu
- koordinaci složitějších stavebních aktivit
- jednání s investorem a dodavateli
- kontrola kvality odvedené práce
- řešení reklamací s investorem
- reporting managementu

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ stavební, pozemní stavitelství případně jiné zaměření
- praxe z řízení realizace větších staveb
- organizační schopnost
- ochota hledat řešení
- autorizace v oboru pozemní stavby výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

Nabízíme zajímavou práci v realizaci větších stavebních projektů v Praze a okolí. Možnost seberealizace, dobrá mzda, firemní benefity k dispozici.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Minimální požadované vzdělání: Maturita