Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ESA s.r.o.

Celní deklaranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10755570782 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Celní deklarant/ka Kladno

Popis pozice:

Vystavování a zpracování celních dokumentů
Komunikace s celními orgány – zastupování přímé a nepřímé
Práce v rámci interního týmu CD
Práce s celním systémem
Zodpovědnost za související administrativu a dodržování celních a daňových norem
Navrhování zjednodušených postupů
Tvorba povolovacích řízení u státní správy spojených s celní problematikou

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s nadnárodní účastí
Samostatnou a zodpovědnou práci
Motivující finanční ohodnocení
Stravenky
21 dní dovolené
Pojistka odpovědnosti při výkonu povolání hrazená zaměstnavatelem
Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou
Praxe v oboru
Výborná znalost celní a daňové problematiky
Znalost práce na PC ( MS Office )
Řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ESA s.r.o., Bc. Karolina Čermáková, HR specialista, cermakova.karolina@esa-logistics.eu, +420 314 006 535