Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent / disponentka nákupu

referenční číslo: 398329CA | aktuálnost: 30.11.2016

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií

Náplň práce

Zodpovědnost za tok materiálu podle požadavků výroby
Objednávání materiálu u tuzemských a zahraničních dodavatelů
Správa kmenových dat
Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci výrobního závodu
Komunikace s kolegy v rámci společnosti v Čechách a Rakousku
Zlepšování stávajících procesů, účast na kontrolách skladových zásob, apod

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání
Aktivní znalost německého
Zkušenost z obdobné pozice ve výrobní společnosti velikou výhodou
Zkušenost s nákupními / logistickými procesy výhodou
Samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost
Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o oblast nákupu a logistiky

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Zajímavé mzdové ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní dobu
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Příspěvek na dojíždění

Místo pracoviště: Kaplice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Profese: disponent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita