Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost SPOLANA, a.s. patřící do skupiny Unipetrol hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo Technolog PVC.

Technolog PVC

referenční číslo: 395A7DC9 | aktuálnost: 12. 9. 2016

Náplň práce
• Technologický dohled nad provozem
• Vyhodnocování technologických parametrů a navrhování změn v technologickém procesu výroby
• Spolupráce na činnostech spojených s bilancováním spotřeby surovin a energií
• Navrhování optimalizačních opatření
• Příprava technický rozvoje souvisejícího se zvyšováním úrovně výroby
• Vyhodnocování emisí škodlivých látek do životního prostředí

Požadujeme:

• Ukončené VŠ vzdělání v oboru chemické technologie (organická chemie, petrochemie)
• Pozice je vhodná i pro absolventy (předchozí praxe výhodou)
• AJ na komunikativní úrovni
• Ochotu učit se novým věcem
• Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

• Důkladné zaškolení
• Zajímavou práci
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zázemí a jistoty velkého podniku
• Možnost karierního růstu a dalšího rozvoje
• Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování, měsíční odměny, Flexi passy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle)
• Nástup dle dohody

Místo pracoviště: Neratovice

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Věda a výzkum, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha