Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ALGECO s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10345080750 | aktuálnost: 29. 12. 2016

SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe tech., staveb. zaměření, velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem podmínkou, znalost čtení tech. dokumentace velkou výhodou, znalost AJ výhodou, výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, MS Office podmínkou, Auto CAD výhodou.
Komunikace se zahraničními pobočkami, zpracování cenových nabídek, projektové řízení. Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti, motivující finanční hodnocení, nadstandardní systém zaměstnanneckých benefitů. Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, zaslat CV v českém a německém jazyce

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

ALGECO s.r.o., Petra Kodrlová, petra.kodrlova@as.algeco.com, +420 739 324 263

Odpovědět na inzerát