Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Úředníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11263350747 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Pracoviště: U botanické zahrady č.p. 471/11, Olomouc.
Pro nově otevírané call centrum Vojenské zdravotní pojišťovny hledáme manažera call centra. Manažer call centra řídí call centrum včetně podřízených zaměstnanců a naplňuje strategii VoZP ČR v oblasti poskytování služeb prostřednictvím zpracování požadavků interních a externích klientů s cílem dosáhnout optimální úroveň spokojenosti klientů s poskytovanými službami. Slouží jako primární spojka se zaměstnanci pobočkové sítě a ústředí VoZP s cílem zaručit efektivní poskytování služeb zákazníkům. Kontaktuje klienty za účelem předcházení rizik, oznámení změn a novinek, úpravy podmínek. Realizuje kampaně - aktivně oslovuje klienty s nabídkou produktů pojišťovny resp. třetích stran, resp. zjištění spokojnosti. Přijímá a řeší podání klientů (reklamace, stížnosti). Kontinuálně naplňuje znalostní databázi pro potřeby Call centra. Vykonává reporting a analýzu realizovaných aktivit, zodpovídat za tvorbu předpisů a metodiky. Navrhuje a specifikuje rozvojové oblasti v rámci poskytování služeb klientům VoZP.
Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, praxi min. 3 roky ve vedoucí pozici v call centru, vysokoškolské vzdělání a bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů.
Nástupní mzda: tarif 21 000 Kč, po zkušební době odpovídající osobní příplatek i příplatek za vedení. Více na https://www.vozp.cz/cs/o-pojistovne/volna-mista/.
Benefity: dovolená 28 dní, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, mzdové benefity.
Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte POUZE mailem: jmaskova@vozp.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail