Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PLAKOR CZECH s.r.o.

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10666790756 | aktuálnost: 12. 8. 2016

Náplň práce: Definovat priority systému řízení kvality naší společnosti a podílet se na jejich zlepšování; Koordinovat činnosti týkající se systému řízení kvality; Připravovat naší společnost na certifikační, kontrolní a recertifikační audity; atd.
Požadujeme: *SŠ/VŠ vzdělání (Katedra managementu kvality VŠB-TUO velkou výhodou); *zkušenosti z oblasti standardů kvality vítány; *schopnost domluvit se v anglickém jazyce (z důvodu denní komunikace s korejským managementem); *zkušenosti z oblasti řízení kvality dle norem ISO /TS 16949:2009 (znalost norem ISO 14001, OHSAS 18000 výhodou); *znalost FMEA, MSA, APQP, SPC výhodou; *zkušenosti se zaváděním interního auditního systému; *znalost práce na PC (MS Office); *dobré komunikační a prezentační dovednosti. Bližší informace na www.plakor.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail