Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní referent

referenční číslo: 12579 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Jste komunikativní, flexibilní a ambiciózní? Domluvíte se anglickým jazykem a chcete být součástí týmu profesionálů, kterým na jejich práci záleží?
Pak hledáme právě Vás
Česká výrobní společnost hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici:
OBCHODNÍ REFERENT

Náplň práce

  • Zpracovávání objednávek
  • Komunikace a péče o klíčové zákazníky
  • Příprava podkladů a administrativní činnost
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Tvorba reportů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha