Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nadšenec do auto elektroniky

referenční číslo: 12207 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Baví Tě auta a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky nebo německy?

Pak se chop této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis

Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka, který bude:

NADŠENEC do AUTO ELEKTRONIKY (od 30.000,-)

Náplň práce

  • Koordinace projektů
  • Spolupráce při vývoji nebo testování
  • Komunikace s dodavateli
  • Reportování managementu společnosti
  • Zodpovědnost za kvalitu a správnost produktu

Požadujeme:

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zálibu v automobilech a jejich elektronice
  • Ochotu se vzdělávat a rozvíjet se
  • Umění komunikovat a řešit vzniklé problémy

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Kariérní i osobní růst
  • Nově vybavené pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné společnosti a další zajímavé benefity
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha