Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KOMAS, spol. s r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11130190796 | aktuálnost: 20. 7. 2016

SŠ/VŠ strojírenského zaměření, praxe ve strojíernském oboru, popř. v obchodní činnosti, časová flexibilita, smysl pro obchod a marketing, komunikační dovednosti, znalost AJ slovem i písmem podmínkou, znalost práce na PC - MS Office, ŘP sk. B.
Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí.
Mzda od 25 000 Kč, pružná pracovní doba, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Paluzgová Maria, tel.: 553 607 352, 732 890 141, životopis zašlete na e-mail: paluzgova.maria@komas.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha