Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KARBOX s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11078640728 | aktuálnost: 8. 7. 2016

MANAŽER/KA VÝROBY - MISTR/OVÁ SMĚNY VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ - Pracoviště Hořice.
V případě zájmu pište na e-mail: jana.hakova@karbox.cz
Náplní Vaší práce bude vedení týmu zaměstnanců (zaškolování, přidělování úkolů, kontrola, hodnocení), dále organizace a operativní plánování přípravy výroby, dohled nad plněním plánů výroby (efektivita výroby, dodržování norem a pracovních postupů).
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, znalost manažerských dovedností, praxe na obdobné pozici, základy operativního plánování výroby, základní znalost práce na PC, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, znalost čtení technické dokumentace výhodou, nikoliv však podmínkou.
Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci ve společnosti s širokým obchodním programem, spolupráce na projektech v rámci skupiny Czechoslovakgroup (Tatra, Dako, Excalibur Army, …); zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné společnosti, resp. skupiny CSG, maximální odbornou pomoc v rámci adaptace, další odborný rozvoj; odpovídající mzdové ohodnocení, po zapracování pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Dále nabízíme příspěvek na stravování a penzijní připojištění; vzdělávací kurzy a školení (možnost osobního rozvoje); firemní akce, a další benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail