Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Průmyslový inženýr absolvent

referenční číslo: 7909 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Máte vzdělání technického směru a praxi v oblasti metod procesního inženýrství? Znáte principy štíhlé výroby? Hledáte práci v okolí Uherského Hradiště?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme

Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR ABSOLVENT (od 23.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na stávajících i nových projektech
  • Zajištění plynulosti ve výrobě
  • Optimalizace procesů a pracoviště
  • Operativní řešení problémů
  • Komunikace s pracovníky na oddělení

Požadujeme:

  • VŠ technického směru, obor Průmyslové inženýrství nebo SŠ s krátkou praxí ve strojírenství
  • Znalost 5S, Kaizen
  • Znalost MS Office
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Organizační schopnosti, samostatnost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Zodpovědná práce v příjemném kolektivu
  • Firemní stravování
  • Možnost karierního růstu
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha