Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10922810713 | aktuálnost: 15. 7. 2016

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • prodej služeb společnosti Gerlach po telefonu

monitorování a vyhodnocování potřeb potenciálních klientů

  • aktivní získávání nových klientů, péče o stávající klienty
  • spolupráce s ostatními složkami prodeje
  • samostatné zpracovávání cenových nabídek
  • pravidelná komunikace s klienty - předávání nových informací, kampaňové oslovování klientů
  • administrativní činnost
  • zapisování činnosti do systému
  • dosahování prodejních kvantitativních cílů

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • zkušenost s Telesales/Telemarketingem výhodou
  • znalost celní problematiky výhodou
  • obchodní talent, orientaci na zákazníka
  • velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost, flexibilitu, smysl pro zodpovědnost
  • schopnost týmové práce
  • trestní bezúhonnost
  • pozice vhodná i pro absolventy

ÚSPĚŠNÝ UCHAZEČ MŮŽE OČEKÁVAT:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • práci v mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • paletu firemních benefitů
  • týden dovolené navíc a sick-days

Předem je nutné kontaktovat personalistku Pavlu Kolářovou telefonicky nebo e-mailem:

Pavla Kolářová
tlf: 605 235 602
e-mail: p.kolarova@gerlach.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha