Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SPOLANA a.s.

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10759460773 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Náplň práce: obsluha vyhrazených plynových zařízení, obsluha vyhrazených tlakových zařízení, výpomoc v rámci provozu.
Požadujeme: ukončené SOU vzdělání, spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, odpovídající mzdové ohodnocení.
Kontakt: pí Skalská, životopisy zasílat e-mailem, osobní kontakt.

Pokud Vámi uvedené údaje budou odpovídat požadavkům, budeme Vás nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Jestliže od nás žádnou zprávu ve výše uvedeném termínu neobdržíte, znamená to, že jste bohužel nebyl/a zařazen/a do dalšího kola výběrového řízení. Zasláním Vašich osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Spolana a.s. a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na 1 kalendářní rok od data jejich zaslání. Udělení Vašeho souhlasu je dobrovolné a můžete je kdykoliv odvolat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 12 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha