Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroprojektant – strojírenství

referenční číslo: 10036 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte elektrotechnické vzdělání a umíte pracovat s konstrukčními programy? Zajímáte se aktuálně o nové pracovní nabídky v Plzni? Chtěli byste v práci využívat angličtinu?

Pak tu máme novou výzvu právě pro Vás

Stabilní společnost s dlouholetou tradicí hledá nové týmové pracovníky na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT – STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Návrhy technických řešení pro nové projekty
  • Spolupráce na projektování testovacích přípravků
  • Zpracování technické dokumentace v programu AutoCAD
  • Komunikace v rámci firmy i se zákazníky a dodavateli
  • Zpracování technických částí obchodních nabídek

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • Praxi v oboru velkou výhodou
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Znalost systému AutoCAD či jiného konstrukčního programu
  • Pečlivost, flexibilitu, technické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Profesní, odborný i osobní růst
  • Odborné vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Místo výkonu práce: Plzeň - město

Mzda: 24 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha