Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technicko-administrativní pracovník

referenční číslo: 11200 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte perspektivní práci v nadnárodní společnosti, která nemá nouzi o zakázky? Umíte číst ve výkresové dokumentaci, ale nechcete pracovat přímo ve výrobě a raději se věnovat administrativě?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Úspěšná mezinárodní strojírenská firma hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (20-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Správa katalogů o výrobcích
  • Správa technické knihovny
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Angličtinu - alespoň mírně pokročilou znalost
  • Znalost MS Office
  • Schopnost číst technickou dokumentaci

Nabízíme:

  • Možnost odborného růstu vč. jazykových kurzů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Místo výkonu práce: okres: Praha-východ (severně od Prahy)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha