Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

THP ve strojírenství

referenční číslo: 11200 | aktuálnost: 20. 1. 2017

Hledáte perspektivní práci v nadnárodní společnosti, která nemá nouzi o zakázky? Umíte číst ve výkresové dokumentaci a máte technické povědomí? Je Vám ale bližší administrativa, než práce přímo ve výrobě?

Tak se chopte této jedinečné pracovní výzvy a zašlete mi svůj životopis

Dynamicky se rozvíjející strojírenská společnost přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

THP ve STROJÍRENSTVÍ (20-25.000,-)

Náplň práce

  • Správa katalogů o výrobcích
  • Správa technické knihovny
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědnost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • Práci v jednosměnném provozu
  • 5 dnů dovolené na víc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazkové kurzy
  • Dotované závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Mělnicko

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha