Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Finio a.s.

Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11532250752 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Požadavky:
- vzdělání min SŠ
- práce ve dvousměnném provozu:
(ranní směna 6. 00 - 14.00 hod, odpolední směna 14.00 -22.00 hod, pondělí až pátek)
- vysoké pracovní nasazení, zájem podílet se na růstu společnosti
- samostatnost, komunikativnost, asertivita, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost práce na PC, (především MS Office, Outlook)
- schopnost vést telefonické rozhovory, kultivovaný projev
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- zázemí dynamicky rostoucí společnosti
- odborné zaškolení v problematice
- možnost profesního růstu dle kariérního plánu
- zajímavé platové podmínky
- zaměstnanecké benefity
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou (možnost přechodu na dobu neurčitou)
- nástup možný ihned
Náplň práce:
- telefonický a písemný kontakt s dlužníky
- sjednávání mimosoudních dohod a splátkových kalendářů a jejich následná kontrola
- zpracování související administrativy
- zadávání dat do systému společnosti
Kontaktní osoba: Helena Benediktová
tel. 226258531, 724892701, e-mail: h.benediktová@finio.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha