Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VUES Brno s.r.o.

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11573510769 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Hledáme nového kolegu do výroby pro naši provozovnu na Mostecká 26 v Brně. Jde o vlastní obsluhu obráběcího stroje, manipulace s dílci, používání měřidel, čtení výkresové dokumentace a úklid pracoviště
NÁPLŇ PRÁCE:
• soustružení kovů – veškeré soustružnické práce, soustružení povrchů, čel a otvorů
• kuželové soustružení venkovní i vnitřní
• zápichy, vrtání děr, závitování
• práce v lunetě a na trnu
• úpravy dílců, přetáčení svazků
• hrubování a šlichtování plášťů
• soustružení falců na statorech
• přetáčení hotových motorů, opravy dílců.
Práce s měřidly – používání posuvných měřítek, mikrometrů, úchylkoměrů, kalibrů a etalonů.
Dokumentace – čtení výkresové dokumentace, dodržování a vyplňování technologických postupů.
Požadované vzdělání a praxe:
• vyučen v oboru obráběč kovů
• znalost čtení technické dokumentace
• praxe na klasickém soustruhu je podmínkou
Nabízíme:
• Zajímavou práci ve dvousměnném provoze na naší provozovně na ulici Mostecká v Brně
• 7,5 hodinovou pracovní dobu ve dvousměnném provozu
• 5 týdnů volna za kalendářní rok
• odměny ve vazbě na plnění osobních ukazatelů
• závodní stravování za zvýhodněnou cenu
• příspěvek na čištění pracovních oděvů
• příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění nebo na volnočasové aktivity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 120 - 125 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VUES Brno s.r.o., Ing. Jan Gryc, personalista, personalistika@vues.cz, +420 545 551 125