Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Kvalitář (Quality Resident Engineer)

referenční číslo: 35750 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost, která vyvíjí a produkuje komponenty pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

RESIDENT QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň :
- plánování a provádění konceptu kvality v souladu se specifickými požadavky zákazníka a firemními standardy
- podpora zákazníků a dodavatelů (řešení zákaznických připomínek, PPAP dokumentace, příprava na zákaznické audity, měření zkušebních výrobků, apod.)
- reporting
- příprava potřebných dokumentů odd. kvality

Požadujeme :
- aktivní německý jazyk - využívání na denní bázi
- SŠ/VŠ technického směru
- praxe v oddělení kvality
- znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D, APQP atd.) a schopnost jejich aplikace v praxi
- ochota cestovat, pravidelný pobyt mimo ČR (4 dny v týdnu v Německu)
- řidičský průkaz sk. B
- znalost procesů a technologií ve výrobním podniku, ideálně v automotive
- schopnost práce pod tlakem a rychlého rozhodování

Nabízíme:
- odpovídající mzdu dle dosažené praxe
- zázemí stabilní společnosti
- dny dovolené navíc
- příspěvek na životní pojištění

Nástup: Ihned/dohodou
Místo pracoviště: okres Chomutov

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Vaše životopisu na adresu kariera07@karierasro.cz a do předmětu mailu prosím uvádějte značku 20993/RQE/Neo

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha