Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Marketing specialist s AJ Praha

referenční číslo: 12283 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Jste tělem i duší markeťáci s novými nápady? Nejste z těch, co jen zadávají požadavky externím agenturám, ale sami jste schopni naplánovat a zrealizovat marketingové kampaně? Spíše než tištěné formě dáváte přednost modernímu způsobu prezentace společnosti zejména prostřednictvím on-line marketingu? Máte rádi výzvy?

Pak hledáme právě Vás

Stabilní rostoucí společnost hledá posilu do marketingu na pozici:

MARKETING SPECIALIST s AJ Praha (od 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • plánování marketingových aktivit společnosti
  • vytvoření a správa e-shopu
  • příprava věrnostního programu pro zákazníky
  • on-line marketing
  • správa webových stránek
  • práce se sociálními sítěmi
  • plánování eventů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk – středně pokročilou znalost
  • znalost marketingových nástrojů
  • organizační schopnosti, komunikativnost, kreativní myšlení, samostatnost
  • základní znalost práce v grafických programech

Nabízíme:

  • možnost samostatně a kreativně tvořit marketingovou strategii společnosti
  • práci v příjemném moderním prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • slevu na výrobky společnosti
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: (okraj Prahy, směrem Praha Opatov)

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha