Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Absolvent – dopravní kamerové systémy

referenční číslo: 11189 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Ukončil jsi elektro vzdělání na střední, nebo vysoké škole? Zajímá Tě jak, je monitorována doprava na dálnicích a silnících a něco málo i víš o kamerových systémech?

Pak nám zareaguj a my si s Tebou rádi popovídáme blíže

Společnost, která je na trhu v oblasti pozorován dopravní situace jednička, hledá do týmu:
ABSOLVENT – DOPRAVNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY (od 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce s projektovým týmem při získání zakázky
  • Přímá komunikace s klientem a zabezpečení potřebných materiálů
  • Realizace schémat zapojení kamer, potřebná administrativa
  • Servisní činnost ve spolupráci se servisními techniky

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Povědomí o kamerových systémech
  • Bydliště v lokalitě Kolína nebo přilehlého okolí
  • Znalost produktů MS Office a řidičský průkaz
  • Aktivního řidiče a ochotu být 3 dny na cestách

Nabízíme:

  • Adekvátní finanční odměnu
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Kolín

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha