Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník

referenční číslo: 38383F35 | aktuálnost: 26.05.2017

KB servis - elektro, s.r.o.

Malá obchodní firma přijme skladníka do skladu elektromateriálu na Praze 10 Hostivař - nástup 21.500,-

Skladník

Náplň práce

Malá firma přijme do skladu elektromateriálu kolegu, nástup 21.500,-

Budete mít na starosti :

  • - příjem zboží
  • - vyřízení objednávky, její kompletace, výdej zboží
  • - obsluha manipulačních prostředků (včetně motorizovaných vzv)
  • - odpovědnost za zboží ve skladu
  • - rozvoz zakázek firemním vozidlem

Požadujeme

- pracovitost, zodpovědnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- minimálně vzdělání s výučním listem
- znalost práce na počítači - základní
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- trestní bezúhonnost
- praxe na obdobné pozici a zkušenosti s vzv jsou výhodou (zaučíme)

Nabízíme

- jednosměnný provoz - pracovní doba 7.30-16.00
- příjemný pracovní kolektiv, zázemí stabilní společnosti
- práce na HPP, po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- stravenky, možnost podílu na hospodářském výsledku firmy
- odpovídající platové ohodnocení - uvedena nástupní mzda

Mzda: 21 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: V Chotejně 1143/3, Praha 15, 10200

Region: Praha

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity