Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DOSKA Česká Lípa. s.r.o.

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11155760772 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce: Česká Lípa, Dubická 3071.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, 37,5 hod./týdně. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce: projektování zařízení železniční techniky a techniky stlačeného vzduchu, zpracování projektů v rozsahu dle stavebního zákona, zpracování výrobní a dodavatelské dokumentace, spolupráce na realizaci projektů, samostatné navrhování elektrotechnických zařízení, podílení se na přípravě technických podkladů a rozpočtů pro nabídky, podílení se na návrhu a provozním ověřování nových výrobků/inovací.

Kvalifikační požadavky: SŠ/VŠ elektrotechnického směru, kvalifikace dle vyhlášky 50/1978, znalost práce na PC - MS Office, CAD (2D), znalost cizího jazyka (AJ, případně RJ, NJ) výhodou, ŘP skupiny B výhodou, znalost programování PLC, MaR pro stlačený vzduch výhodou, odpovědnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu .

Zaměstnanecké výhody: odměny ve vazbě na zakázky, příspěvek na stravování, po zapracování týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky na: doska.cl@doska.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DOSKA Česká Lípa. s.r.o., Ing. Lenka Jarošová, doska.cl@doska.cz, +420 972 362 752