Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Náměstci pro zdravotní péči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11276010702 | aktuálnost: 18. 8. 2016

VŠ technického/ekonomického/právního směru. Min. 5 let manažerské praxe. Vysoká úroveň manažerských, organizačních a komunikačních dovedností. Systematičnost, analytické myšlení a koncepční myšlení. Zkušenosti s vedením kolektivu. Znalost práce na PC (MS Office). Zdrav. způsobilost, bezúhonnost. Zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost a flexibilita. Aktivní přístup k řešení úkolů. Znalost provozu nemocnice výhodou. Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi. Fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikace, příp. rozhodnutí MZ ČR o uznání odborné a specializované způsobilosti dle zák. č. 95/2004Sb. Originál výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců. Souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku zasílejte do 15.9.2016 elektronickou poštou na e-mail nebo písemně na adresu Uherskohradišťské nemocnice. Obálku označit "VŘ Náměstek".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 44 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail