Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik

referenční číslo: 37FEA49D | aktuálnost: 02.05.2017

DRUID CZ s.r.o.

Společnost DRUID CZ s.r.o. hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Logistik

Náplň práce

- objednávání zboží od zahraničních a tuzemských dodavatelů
- optimalizace skladových zásob
- plánování rozvozů zboží
- zajišťování dopravy zboží od jednotlivých dodavatelů
- evidence a zpracování objednávek
- jednání o cenách za přepravu zboží, kontrola cen a řešení reklamací
- vedení příslušné administrativní agendy
- spolupráce se skladem a obchodním oddělením
- intenzivní práce s PC

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti a praxi v oblasti nákupu a logistiky
- znalost skladového hospodářství a logistických procesů
- dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
- znalost práce s PC zejména MS Office
- příjemné vystupování a komunikativnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se nové věci, organizační schopnosti a spolehlivost
- řidičské oprávnění skupiny "B"

Nabízíme

- perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující české společnosti
- možnost seberealizace a profesního rozvoje
- dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody
- práci v příjemném kolektivu na pracovišti v Borku u Českých Budějovic
- zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Borek u Českých Budějovic

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: logistik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita