Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby

referenční číslo: 37F3936F | aktuálnost: 02.05.2017

HAAR CZ s.r.o.

malá pobočka zahr. firmy v oboru výroby lopatkových čerpadel, armatur, elektroniky pro petrochem. průmysl a zařízení pro čerpání pohonných hmot hledá

Náplň práce

• zajišťování plánování výroby a příprava technické dokumentace
• tvorba skladových dokladů (příjem a výdej zboží, výroba)
• kontrola denních výkazů výroby
• komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

Požadujeme

• dobrá znalost AJ podmínkou (emailem i telefonicky), NJ výhodou
• znalost logistických procesů výhodou, ochota učit se novým věcem
• dobrá znalost práce na PC
• odpovědnost, pečlivost, samostatnost
• SŠ s praxí nebo VŠ bez praxe

Nabízíme

• zázemí prosperující zahraniční rodinné společnosti
• stabilní pracovní uplatnění na HPP
• stravenky
• profesní zaškolení a hrazené kurzy cizích jazyků na pracovišti
• kontakt se zahraničními klienty
• zajímavou, zodpovědnou a aktivní práci

Místo pracoviště: Jiřího ze Vtelna 1731, 193 00 Praha 9

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Profese: plánovač výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy