Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Interní IT Administrátor/Koordinátor projektů - automotive

(referenční číslo: 2-10-207186/JD)

Máte zájem samostatně pracovat na IT podpoře pro nově vzniklé vývojové centrum?

Láká Vás práce pro automobilovou firmu?

Nabízí se zajímavá práce pro zahraniční firmu na pozici

Interní IT Administrátor/Koordinátor projektů

Očekávaná náplň práce:

  • Podpora R&D centra týkající se IS a IT systémů (cca 200 pracovních stanic)
  • Správa a koordinace používaných aplikací a systémů (např. Catia), vč. případných instalací, upgradů, apod...
  • Spolupráce s uživateli, analýza požadavků, návrh technických řešení a následná instalace, vyřešení problému, apod.
  • Příprava plánů a koordinace implementace IS, koordinace projektových aktivit (ve spolupráce s IT manažerem) – práce na větších projektech
  • Analýza procesů a návrh jejich zlepšení
  • Instalace HW / SW a následná podpora, atd.
  • Spolupráce s externí firmou poskytující uživatelskou podporu/helpdesk

Požadujeme:

  • Solidní znalosti v oblasti informačních systémů a aplikační podpoře
  • VŠ v oblasti informačních technologií
  • Znalosti podpory CAD nástrojů je výhodou (např. CATIA nebo Cadence)
  • Znalost a zkušenosti s IT infrastrukturou (servery, síť)
  • Projektové zkušenosti výhodou (implementace IS apod.)
  • Komunikační dovednosti, schopnost práce interními uživateli i externí firmou
  • Schopnost pracovat v mezinárodním prostředí
  • Komunikativní úroveň angličtiny nebo němčiny

Nabízíme:

Benefity:
Práce ve stabilní mezinárodní společnosti v mezinárodním týmu
Práce v prostředí špičkových technologií v TOP průmyslu
Osobní a profesní rozvoj - speciální školení a jazykové kurzy
Možnost hodně samostatné práce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání